Ubytovanie na Podbanskom

Základné informácie o ubytovaní

Chata sa nachádza vo Vysokých Tatrách v oblasti Podbanské, neďaleko lokality nazývanej Kokavský most. V blízkosti sa taktiež nachádza turistické stredisko Štrbské pleso (18 km) a známe Múzeum liptovskej dediny v obci Pribylina (5 km).
Chata je obklopená smrekovým lesom, ktorý ponúka možnosti nielen na oddych a prechádzky v prírode, ale tiež zber lesných plodov (hríby, čučoriedky, brusnice). Ak sa rozhodnete niekam vydať na výlet - či už na turistiku alebo lyžovačku, určite oceníte blízkosť hlavných turistických stredísk Štrbské pleso alebo Smokovec.

Chata na Podbanskom vo Vysokých Tatrách - leto Chata na Podbanskom vo Vysokých Tatrách - zima

Popis ubytovania

Ubytovanie je vhodné pre 6 osôb, pričom k dispozícii je aj detská postieľka. Celá chata je k dispozícii vždy len jednej skupine osôb, takže nebudete nikým a ničím rušení a budete si môcť dokonale odpočinúť. Pobyty na chate sú možné celoročne, nielen v lete, ale aj v zime. Ubytovanie je vždy možné po 14 hodine, odchod klientov podľa dohody, zvyčajne o 10-tej hodine. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Pre návštevníkov sú k dispozícii dve spálne.
V prvej spálni, orientovanej na juh, sú štyri lôžka a jedna prístelka. Z tejto miestnosti je krásny výhľad do okolia cez balkónové okno.
V druhej spálni, orientovanej na sever, sú tri lôžka - jedna manželská a jedna normálna posteľ. Z tejto spálne je výhľad na Kriváň a kopce Vysokých Tatier.


Spálňa I. (4 osoby)

Ubytovanie a spálňa 1. Ubytovanie a spálňa 1.

Spálňa II. (3 osoby)

Ubytovanie a spálňa 2. Ubytovanie a spálňa 2.

Vybavenie chaty

V chate sú k dispozícii nasledujúce priestory. Hlavnou časťou je obývacia izba s krbom a televíziou. Krb slúži na kúrenie celej chaty v zime. Obývačka slúži pre oddych a zároveň ako jedáleň. S obývačkou susedí kuchyňa.
V kuchyni je k dispozícii elektrický sporák, mikrovlnka a vybavenie, potrebné na prípravu jedla a stolovanie.

Spoločenská miestnosť s krbom a TV Spoločenská miestnosť s krbom a TV Kúpeľňa a WC Kuchyňa

Vonkajšie posedenie

K dispozícii je tiež vonkajšie posedenie, ku ktorému patrí krytý prístrešok pre prípad zlého počasia. Pri ňom je ohnisko, na ktorom si môžete pripraviť nielen guláš, ale aj rôzne špeciality na grile.

Prístrešok pri chate Posedenie pri guláši

Rezervácia

Rezervovať ubytovanie a zasielať otázky ohľadom ubytovania môžete pomocou nasledujúcich kontaktov:

podbanske@podbanske.eu
+421 904 569 557

Rezervácia ubytovania
Od:
Do:
Počet osôb:
Meno:
Email:
Telefón:
Poznámka:


GPS: N 49.123610, E 19.874780
Ďalšie možnosti ubytovanie nájdete aj na týchto stránkach: ubytovanie na Štrbskom Plese.